Terapia małżeńska

Terapia małżeńska jest formą pracy nad Waszą relacji, która jest rozłożona w czasie. Z naszą pomocą przechodzicie z sesji na sesję przez Wasze problemy małżeńskie i uczycie się nowego sposobu rozumienia i rozwiązywania konfliktów.

Polecamy rozpocząć pracę nad relacją w tej formie, zanim jeszcze zagości kryzys w Waszym małżeństwie. Zanim jeszcze nastanie czas, kiedy więcej będzie kłótni i “cichych dni, niż czasu, w którym konstruktywnie ze sobą rozmawiacie.

Sesja terapeutyczna trwa 90 min. Terapię par prowadzimy we dwójkę, co daje równowagę pomiędzy męskim i kobiecym widzeniem świata 🙂

Skorzystaj z terapii małżeńskiej z elementami mediacji

Odzyskaj jedność i harmonię

Przestań bezsensownie się kłócić i stwórz małżeństwo oparte o wzajemny szacunek i partnerstwo. Naucz się nowego bycia razem, by budować bliskość mimo rozbieżności zdań.

 

Wsparcie i równowaga

Bliskość mimo różnic zdań

Wzajemny szacunek

Jak wygląda proces?

w

Ustal termin pierwszej sesji

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. W trakcie rozmowy ustalimy wspólnie termin Waszego pierwszego spotkania.  Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w zakładce kontakt.

i

Sprawdź, poznaj, zdecyduj

Podczas pierwszej sesji doświadczycie na czym polega proces terapii małżeńskiej, dzięki czemu będziecie mogli ocenić, czy oboje chcecie się zaangażować w odbudowę Waszej relacji właśnie w tej formie.

Online lub osobiście

Jeśli zdecydujecie się kontynuować terapię małżeńską, możecie uczestniczyć w sesjach w formie  online lub w naszym gabinecie terapeutycznym.  Wybierzcie każdorazowo formę dogodną dla Was.

 

Skontaktuj się z nami i umów pierwsze spotkanie!

Na ten moment terapię par prowadzimy w ramach RazemNaZawsze.pl. Skontaktuj się z nami, by zapisać się na listę zainteresowanych terapią.

Małgorzata i Krzysztof Nycz

Pracujemy w nurcie psychoterapii Gestalt, której bazą jest holistyczne i humanistyczne podejście do każdego człowieka. Wierzę, że równowaga pomiędzy ciałem, duchem i umysłem pozwala nam być szczęśliwymi w życiu.

Podczas pracy nad relacją małżeńską sięgamy dodatkowo po inne metody, tj. NVC (Komunikacja bez przemocy), elementy mediacji oraz Analizę Transakcyjną.  Różnorodność metod pozwala nam spojrzeć całościowo na każdą osobę, uwzględniając sferę duchową, cielesną, emocjonalną, poznawczą i społeczną.

W trakcie terapii małżeńskiej skupiamy się szczególnie na relacji i szukamy wspólnie nowych wzorców zachowań. Wszystko po to, by przywrócić równowagę, partnerstwo, wsparcie i wzajemny szacunek pomiędzy Wami.

 

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo trwa jedna sesja terapeutyczna i jak często się spotykamy?

Sesja trwa każdorazowo 90 minut. Spotkania odbywają się co tydzień lub co dwa tygodnie – w zależności od kondycji Waszej relacji . W miarę upływu czasu spotykamy się rzadziej – najczęściej raz w miesiącu. 

Jak długo trwa terapia małżeńska?

Długość procesu terapeutycznego wynika każdorazowo z kondycji relacji danego małżeństwa. Z naszego doświadczenia wynika, że rok to absolutne minimum, a najczęściej proces trwa dwa lata i dłużej. Warto się nastawić na cierpliwość :).

Gdzie odbywają się sesje terapeutyczne?

Jeśli wybierzesz formę online, będziemy się spotykali w pokoju online za pośrednictwem programu Zoom. Jeśli zdecydujesz się na kontakt face to face, zapraszam do mojego gabinetu na ul. Geodetów 136/16 w Józefosławiu k. Piaseczna

Czy w ramach terapii są przewidziane osobne spotkania z każdym z małżonków?

Nie. W trakcie terapii małżeńskiej skupiamy się na relacji, a do tego potrzebne jest spotkanie w parze. 

Podaj nam swój adres email. Prześlemy ci dalsze szczegóły.

You have Successfully Subscribed!

Podaj nam swój email. Prześlemy ci więcej informacji.

You have Successfully Subscribed!

Podaj nam swoje dane. Prześlemy ci więcej informacji.

You have Successfully Subscribed!

Podaj nam swoje dane. Prześlemy ci więcej informacji.

You have Successfully Subscribed!

Podaj nam swoje dane. Prześlemy ci więcej informacji.

You have Successfully Subscribed!

Podaj nam swoje dane. Prześlemy ci więcej informacji.

You have Successfully Subscribed!

Podaj nam swoje dane. Prześlemy ci więcej informacji.

You have Successfully Subscribed!