Intensywny program. 6 miesięcy ku trwałej jedności

Droga odnowy małżeńskiej

Wyobraź sobie ten moment, kiedy jesteście w stanie rozmawiać ze sobą na wszystkie tematy. Tworzycie prawdziwy zespół, który patrzy w jedną stronę i mimo rozbieżności zdań potraficie znaleźć najlepsze rozwiązanie dla was i dla waszych najbliższych. Wspieracie się i jesteście dla siebie nawzajem oparciem. Bezsensowne kłótnie nie mają już wstępu do waszej relacji. 

Jeśli pociąga cię ta wizja, dołącz programu i rozpocznij dorogę odnowy waszego małżeństwa. 

Wejdź na drogę odnowy małżeńskiej

Przywróć symetrię w relacji

Przerwij destrukcyjne kłótnie, które rujnują miłość. Ciesz się szacunkiem i spokojem.

Buduj bezpieczną więź

Rozpoznaj swój styl budowania więzi. Ciesz się bliskością pomimo różnic zdań. 

Uwolnij swoje serce do miłości

Naucz się przebaczać w codzienności i ciesz się trwałą i szczęśliwą relacją  małżeńską.

Przygotowaliśmy ten program z myślą o wszystkich małżeństwach, które postanowią wziąć raz, a porządnie byka za rogi, żeby wypracować trwałą i pełną miłości relację małżeńską.

Jest to kompleksowy i skuteczny program, w skład którego wchodzą wyselekcjonowane  warsztaty małżeńskie. Proces treningu nowych umiejętności rozłożyliśmy na sześć miesięcy. W ten sposób z miesiąca na miesiąc przeprowadzimy przez zmianę i utrwalenie nowych nawyków.

Przerwiecie destrukcyjne kłótnie, nauczycie się jak budować bliskość i wieź, a w ostatnim kroku wdrożycie efektywną komunikację w codzienności. A w czasie pomiędzy warsztatami będziecie praktykować przebaczanie, przepraszanie i wdzięczność.

W ten sposób wyposażymy was w kluczowe umiejętności i wiedzę, by jedność i harmonia już na zawsze zagościła w waszej relacji. Bądźmy szczerzy! Stare nawyki i mechanizmy jeszcze nie raz pojawią się ze swoją mocą. Wy jednak będziecie już wiedzieć, jak położyć im kres i nie dać się wciągnąć w wir destrukcji.

To jak? Zaczynamy?

Szkoda czasu na marudzenie i szukanie winnych.

Sześć miesięcy ku jedności i harmonii

Program jest dla was, jeśli:

wasz związek utknął w miejscu - niby nie jest tak źle, ale nie jest też dobrze

dzieli was „trudny do zniesienia” dystans fizyczny i emocjonalny

wasze konflikty przybierają formę walki, odbijania piłki, kręcenia się w kółko

więź między wami została naderwana, a jakaś sprawa z przeszłości nie pozwala wam ruszyć dalej

Program nie jest dla was, jeśli:

ktoś z was zdecydował o rozstaniu

ktoś z was doświadcza poważnych problemów w obszarze zdrowia psychicznego

niedawno doszło do zdrady lub ktoś z was zmaga się z tematem czynnego silnego uzależnienia

jedno z was nie ma motywacji do pracy nad waszym związkiem

cztery milowe kroki ku trwałej jedności

01

Przywróć symetrię w relacji

Pierwszy krok to rozpoznanie destrukcyjnych wzorców relacyjnych, które wnieśliście w wasze małżeństwo i bezwiednie powielacie. Często właśnie z tego powodu destrukcyjnie się kłócimy.  

Wycofasz oskarżenia, krytykę i pogardę. Może nawet zdecydujesz, by przestać stosować fochy i agresję, dzięki temu ciche dni już nie będą gościć w waszym domu.

02

Odbuduj więź i bliskość

Kolejnym krok to odbudowa więzi w waszej relacji małżeńskiej. Może wiele sie wydarzyło – niepotrzebne słowa i gesty, którymi bardzo się poraniliście. Czas podjąć decyzję i  zostawić przeszłość za sobą i zacząć odbudowywać zaufanie i wzajemną więź.

Podczas czterech warsztatowych spotkań małżeńskich odkryjecie swoje style przywiązania, namierzycie tzw. „szatańskie dialogi” i rozpoznacie wyzwalacze kłótni. Zbliżcie się do siebie emocjonalnie i fizycznie. Bliskość i wieź zagości w waszym małżeństwie.

03

Uwolnij serce do miłości

Kolejny krok to uwolnienie serca do miłości

Bliskość bez oceniania i dawania rad, czyli sztuka rozmawiania.

Przebaczanie codziennych zranień i głębokich krzywd.

Podczas warsztatów będziecie ćwiczyć pod okiem trenerów empatyczne słuchanie oraz dialog oparty na szacunku, czyli z poszanowaniem godności drugiej osoby. Nauczycie się przebaczać i przepraszać na bieżąco.

04

Koniec, czy początek?

Każdy proces wymaga podsumowania i uświadomienia sobie zmiany, jak zaszła w tobie, w was i w waszej relacji. Podczas ostatniego kroku będziemy ćwiczyć i dotykać wszystkich tych spraw, które wystawiając nadal swoje macki, żeby na nowo wciągnąć was w wir destrukcji.

Będzie to czas podsumowań i planów. Zobowiązań i konkretnych działań. Poruszymy także temat relacji seksualnej.

Dla osób wierzących zaproponujemy również dalszą pracę duchową (dla chętnych).

online lub stacjonarnie

Wejdź na drogę odnowy małżeńskiej

Program „Droga odnowy małżeńskiej” to 36 godzin pracy nad relacją pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. To wyjątkowa okazja, by wziąć byka za rogi i przywrócić jedność w twoim małżeństwie

terminy

7 września 2024 (sobota)

Krok 1. Przywróć symetrię w relacji

Drogę odnowy małżeńskiej rozpoczniesz jednodniowym warsztatem. Rozpoczynamy o godzinie 10.00, a zakończymy o godzinie 18.00.

Spotkamy się na platformie zoom

4 czwartki: 19.09.|26.09|03.10|10.10.2024

Krok 2. Odbuduj bliskość i więź

Droga odnowy prowadzi was dalej ku odbudowie bliskości i więzi. Spotykamy się przez cztery kolejne wtorki. Każde spotkanie trwa 2 godziny i rozpoczyna się o godzinie 18.00.

Spotkamy się na platformie zoom.

19.10.|09.11|23.11 (soboty)

Krok 3. Uwolnij serce do miłości

Kolejny przystanek na drodze odnowy waszego małżeństwa prowadzi do uwolnienia serca do miłości.

Każde spotkanie trwa 5 godzin (10.00-15.00)

Spotkamy się na platformie zoom.

07.12 (sobota)

Krok 4. Warsztat podsumowujący

Ostatni przystanek na drodze to świętowanie zmian i podsumowanie wszystkiego, czego dowiedzieliście się i przeżyliście podczas sześciomiesięcznej drogi ku jedności i harmonii w waszym małżeństwie.

Spotkamy się na platformie zoom.

Nasi trenerzy

Małgorzata i Krzysztof Nycz

psychoterapeutka i doradca małżeński

Pamiętamy czas, kiedy destrukcyjnie się kłóciliśmy, a dzisiaj, cieszymy się z każdej chwili spędzonej razem. W miłości i przyjaźni.

Owszem jeszcze czasem odpalają różne destrukcyjne przyzwyczajenia, ale umiemy sobie z nimi doskonale poradzić. A co ważniejsze, nie są one groźne dla naszej więzi.

Bazując na naszym doświadczeniu pomogliśmy już wielu parom, możemy pomóc także i wam.

Więcej o nas tutaj

Ciągle się wahasz?

Program przygotowaliśmy z myślą o wszystkich małżeństwach, które postanowią raz, a porządnie wziąć byka za rogi, żeby wypracować trwałą i pełną miłości relację małżeńską.

Jest to kompleksowy i skuteczny program, w skład którego wchodzą wyselekcjonowane  warsztaty małżeńskie. Proces treningu nowych umiejętności rozłożyliśmy na sześć miesięcy. W ten sposób z miesiąca na miesiąc przeprowadzimy was przez zmianę i utrwalenie nowych nawyków.

Przerwiecie destrukcyjne kłótnie, nauczycie się  budować bliskość i uwolnicie swoje serca do miłości.  A w czasie pomiędzy warsztatami będziecie praktykować przebaczanie, przepraszanie i wdzięczność.

W ten sposób wyposażymy was w kluczowe umiejętności i wiedzę, by jedność i harmonia już na zawsze zagościła w waszej relacji. Bądźmy szczerzy! Stare nawyki i mechanizmy jeszcze nie raz pojawią się ze swoją mocą. Wy jednak będziecie już wiedzieć, jak położyć im kres i nie dać się wciągnąć w wir destrukcji. To jak? Zaczynamy? Szkoda czasu na marudzenie i szukanie winnych.

Jak wygląda proces?

dofinansowanie!

Sprawdź terminy

Program zaproponujemy tylko 7 małżeństwom. W zależności od zapotrzebowania będzie to grupa stacjonarna lub online. Dlatego, zanim przejdziesz do kolejnego kroku, upewnij się, że obie formy są dla was akceptowalne, a wasze kalendarze są dostępne w podanych terminach.

Wypełnij ankietę kwalifikacyjną

Niezależnie od tego, czy ubiegacie się o dofinansowywanie, czy nie, chcemy mieć pewność, że program jest dla was odpowiedni. Dlatego ankieta kwalifikacyjna jest obowiązkowa dla każdej pary, która chce wziąć udział w programie.

 

Oczekuj od nas wiadomości

Po rozpatrzeniu wszystkich zgłoszeń, do programu zostanie zakwalifikowane 7 par. Poinformujemy was drogą e-mailową o finalnej decyzji. 

 

 

 

Wejdź na drogę odnowy małżeńskiej

Program „Droga odnowy małżeńskiej” to aż 36 godzin ćwiczeń pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Warsztatowa forma pozwala uzyskać pożądany efekt i oszczędzać koszty. Zapłacicie jedynie 110 zł za godzinę za parę (90 minut terapii pary kosztuje 500 zł).

Program jest rozłożony na 6 miesięcy, dzięki czemu przepracujecie raz a dobrze wszystkie zalegające tematy. Wyrwiecie się ze szponów nawracających kłótni i zaczniecie budować bliskość i więź.

Nie chcemy, by pieniądze były przeszkodą, dlatego jesteśmy gotowi dofinansować (do 70%) udział w programie dla małżeństw, które nie są w stanie pokryć pełnej opłaty.

W przypadku pozostałej kwoty otrzymacie spersonalizowany plan płatności (możliwe jest rozłożenie kwoty na kilka rat).  

Jeszcze nieprzekonani? Obejrzyj darmowe szkolenie.

Poznaj 3 kluczowe umiejętności. 60 minut praktycznej wiedzy. 

 Nie da się ich zdobyć jednorazowo, zdobywamy je przez całe nasze życie, w procesie dojrzewania do coraz piękniejszej i wolnej miłości.

Zapisz się, a na podany adres email prześlemy ci link do szkolenia. Obejrzycie je w dogodnym czasie!

 

Nie istnieją proste skróty,
by zbudować trwałe i szczęśliwe małżeństwo

Ratuj z nami małżeństwa!

Program nie jest dla was odpowiedni?

Misją fundacji Farma Serca jest pomoc każdemu małżeństwu, które chce odbudować więź w relacji. Bolejemy nad tym, że tak wiele małżeństw i rodzin ze względu na swój status finansowy nie może sobie pozwolić na sięgnięcie po niezbędną pomoc. Nie chcemy by takie kwestie były przeszkodą na drodze ratowania tych małżeństw.

Wspieram darowizną inne małżeństwa!

Masz pytania? Napisz do nas. 

Zapisz się do naszego newslettera

You have Successfully Subscribed!

Zapisz sięna listę zainteresowanych.

You have Successfully Subscribed!

Zapisz sięna listę zainteresowanych.

You have Successfully Subscribed!

Zapisz sięna listę zainteresowanych.

You have Successfully Subscribed!

Zapisz sięna listę zainteresowanych.

You have Successfully Subscribed!

Zapisz sięna listę zainteresowanych.

You have Successfully Subscribed!

Zapisz sięna listę zainteresowanych.

You have Successfully Subscribed!