
%
Jasne zasady

%
Wspólny front

%
Jedność małżeńska
warsztaty online dla rodziców
Mówić jednym głosem do dzieci
Jeśli zdarza wam się stawać przeciwko dziecku lub sobie nawzajem, to znak, że warto się zatrzymać i nabrać dystansu.
Dzieci potrzebują wsparcia w rodzicach i zasługują na skuteczną pomoc. Ale co zrobić, gdy nie możecie się porozumieć?
Ty masz jedno zdanie, a twój partner widzi sprawę zupełnie inaczej. Kto ma rację? Jak znaleźć wspólny mianownik?
Może twoja przeszłość była pełna bólu i niesprawiedliwości. Czasem ledwo radzisz sobie ze sobą i gubisz się w tym, co to znaczy być dobrą mamą czy dobrym tatą.
Sięgnij po sprawdzoną wiedzę, która pomoże ci stworzyć jasne zasady wychowawcze w waszej rodzinie. To jeden powód do kłótni mniej!
Jasne zasady
Bezpieczne dzieci
Jedność małżeńska
Stwórz dla dzieci bezpieczną przestrzeń dorastania
Warsztatowe spotkania są dla was, jeśli:
Nie rozmawialiście jeszcze o tym, w jaki sposób ciebie wychowywano
To, w jaki sposób opiekowali się tobą rodzice, ma duży wpływ na twój styl wychowawczy i możesz ten sposób wychowania powielać nieświadomie w przypadku twoich dzieci.
Kłócicie się bezsensownie, bo jedno z was jest bardzo pobłażliwe, a drugie bardzo stanowcze
Nie ma między wami zrozumienia, w jaki sposób stawiać granice dziecku. Bardzo się różnicie między sobą w sposobie stawiania dziecku wymagań i obowiązków.
Zbyt dużo jest złości i gniewu w tobie
Bardzo denerwuje cię i złości to, co robi (lub czego nie robi ) twój małżonek w relacji z dzieckiem. Każda rozmowa na ten temat kończy się kłótnią i odbijaniem się od ściany.
Warsztatowe spotkania nie są dla was, jeśli:
Twoja relacja małżeńska jest w kryzysie od wielu lat
Trudno rozmawiać o wychowaniu, gdy macie ciche dni i nie rozmawiacie ze sobą w ogóle. W takiej sytuacji warto najpierw zadabać, by przywrócić dialog pomiędzy wami (być może w terapii małzeńskiej).
Uważasz że tylko jedno z małżonków jest odpowiedzialne za wychowywanie dzieci, drugie ma tylko zarabiać
Do wychowywania dziecka potrzebna jest wspólnota. Odpowiedzialność za kształtowanie i wychowywania wspólnych dzieci leży po stronie obydwojga rodziców. Jeśli uważasz inaczej, będzie ci trudno z ciekawiością poszukiwać wspólnego frontu z twoim współmałżonkiem.
Szukasz tylko argumentów, żeby przekonać małżonka do swoich racji
Na warsztacie uczymy się poszukiwania wspólnego azytmutu wychowawczego i wspólnych technik wychowawczych, na które obydwoje jesteście otwarci. W wolności i szacunku, bez przepychanek słownych.
Wiedza i ćwiczenia
Sześć godzin starannie dobranych treści i ćwiczeń. Warsztat zaprojektowaliśmy tak, by pomóc wam ustalić wspólny kierunek wychowawczy.
Jeden sporny temat mniej
Ustalicie jasne zasady, które pozwolą wam zbliżyć się do siebie i jednocześnie zapewnić bezpieczne środowisko do dorastania waszych dzieci.
Mniej nerwów
Więcej spokoju, ponieważ wiesz co masz robić, a twój współmałżonek jest po twojej stronie.

Nasza trenerka
Aleksandra Dziewiałtowska-Gintowt
Jestem pedagogiem psychotraumatologiem oraz psychoterapeutą w procesie kształcenia w szkole INTEGRI TSR. Pracuje również jako wykładowca akademicki.
Mam ponad 20letnie doświadczenie w pracy wychowawczej z dziećmi oraz w obszarze wspierania rodzin. Na co dzień wspieram rodziny (również zastępcze i adopcyjne) w kryzysach i wyzwaniach wychowawczych. Pracuje z dziećmi z ADHD.
Pedagog
Terapeutka TSR
Trener Zarządzania Złością i Emocjami Trudnymi
Psychotraumatolog
Zbuduj solidne podstawy wychowawcze
Trzy moduły i sześć godzin solidnej wiedzy
Warsztat składa się z 3 modułów i starannie dobranych ćwiczeń.

Poznaj swój styl wychowawczy
Przyjrzysz się waszym rodzicielskim wartościom, celom oraz przekonaniom. Sprawdzisz, w jakim modelu wychowawczym zostaliście wychowani i przekonasz się, jak to wpływa na twój styl rodzicielski.

Błędne koło stresu w wychowaniu
Poznasz mechanizmy, które sprawiają, że trudno Wam dojść do porozumienia w sprawie spójnego frontu wychowawczego. Sprawdzisz, czy nie utknęliście w błędnym kole stresu i czy Wasza komunikacja nie dolewa oliwy do ognia.

Kreowanie poczucia wartości dziecka
Dowiesz się, jakich rodziców potrzebuje Twoje dziecko. Odpowiesz sobie na pytania, w jakim stopniu rodzice powinni się zgadzać.
Dowiesz się, w jaki sposób potrzeba kontroli może wpływać na relacje w rodzinie.
Czego możesz się spodziewać?
Warsztaty dla małżeństw to unikalny proces oparty o wiedzę terapeutyczną i nasze doświadczenie małżeńskie.

Zapisujesz się na warsztaty
Po dokonaniu płatności otrzymacie od nas maila z dalszymi informacjami oraz link do pokoju online.

Praca pod okiem trenera
Podczas warsztatów pracujecie pod okiem trenera. Przekuwacie wiedzę na praktyczne działania w codzienności względem waszych dzieci.

Ustalacie wspólny front wychowawczy
Dzięki wspólnie ustalonym zasadom stajecie się jedną drużyną.
Zacznijcie mówić do swoich dzieci jednym głosem
Ważne informacje
Dzieci potrzebują stabilnego wsparcia i zgodnej postawy rodziców. Jeśli wciąż spieracie się o metody wychowawcze, zamiast działać razem – może nadszedł moment, by to zmienić?
Zamiast kosztownych indywidualnych konsultacji, skorzystaj z warsztatów dla rodziców – efektywnej, a jednocześnie przystępnej cenowo formy wsparcia.
Jedna godzina warsztatowa to zaledwie 30% kosztu sesji indywidualnej, co oznacza konkretną oszczędność (6 godzin warsztatów kosztuje istotnie mniej niż pojedyńcze seseje indywiudalne)
Co otrzymasz w ramach warsztatów?
✔️ Konkretną wiedzę dostosowaną do twojej sytuacji
✔️ Praktyczne narzędzia i techniki wychowawcze
✔️ Szablony komunikatów i karty z instrukcjami do narzędzi poznanych na warsztatach.
Zapraszamy Was w parze lub „w pojedynkę”.
28 czerwca 2025
Godzina: 10.00 – 16.30
Miejsce: Online na platformie Zoom
Zapisz się na warsztaty i przestań się szarpać – zacznij działać!
Warsztaty odbędą się, jeśli zbierze się minimum 16 osób, w przeciwnym wypadku zwrócimy Wam pieniądze.
Zbuduj wspólny front wychowawczy
Być może nie masz jeszcze pewności, czy dołączyć do warsztatu „Wspólny front wychowawczy”.
Może jest ci trudno wyobrazić, jak warsztaty mogą pomóc wam wprowadzić wspólny front wychowawczy, skoro do tej pory nie możecie się dogadać. Tak bardzo różnicie się w swoich stylach rodzicielskich. Czy da się pogodzić ogień z wodą?
Tak! Kluczowa jest zgodność w istotnych kwestiach: że jesteście wobec siebie szczerzy, że umiecie przepraszać, wybaczacie, wspólnie spędzacie czas.
Bo czy naprawdę kończy się świat, kiedy mama pozwala na 30 minut przed ekranem a tata 50 min? Czy nie byłoby cudownie, jeśli wspólnie ustalilibyście, że 40 minut to maksymalny czas ekspozycji na ekran dla waszego dziecka? I wtedy razem pilnujecie się wzajemnie by tego się trzymać? Bo macie WCZEŚNIEJ ustalony WSPÓLNY cel!
Niezdrowa jest natomiast taka sytuacja, gdy kłócicie się o to przy dziecku, lekceważąc siebie nawzajem. Takie działanie przeciwko sobie absolutnie nie tworzy atmosfery życzliwości, nie wspominając już o wspólnym froncie wychowawczym.